top of page

Co o mně lidé říkají

Patrik.jpg

Finančním poradcům jsem nikdy nedůvěřoval, ale od doby co je Tom můj kamarád a začal dělat tuhle profesi, tak jsme se domluvili na nezávazné schůzce. V současné době mám u něho úrazové pojištění a povinné ručení. Z úrazové pojistky jsem už 2x čerpal plnění. Tomův přístup mě mile překvapil nejen v rychlosti vyplacení peněz, jak slíbil při podpisu smlouvy, ale i v pomoci s nahlášením úrazu. Pro jeho znalosti a přístup si ho cením a můžu ho 100 % doporučit.

Patrik Kamenický

Petr.jpg

Využívám služeb p. Nováka již několik let. Jelikož se známe už ze školních let potkal jsem v Tomovi člověka i profesionála, jenž má vždy komplexní přehled o aktuálních finančních produktech a bohaté informace o finančních trzích.

Petr David, DiS.

Jana.jpg

Když jsem chtěla změnit úrazové pojištění, tak jsem se obrátila na svého dlouholetého kamaráda Toma, ochotně mi vše vysvětlil a udělal návrh, který jsem si mohla doma v klidu promyslet. Působil velice profesionálně a dal mi i několik osobních příkladů, kdy se mu samotnému úrazové pojištění vyplatilo. 

Ing. Jana Paráková

Libor.jpg

Služby pana Nováka jsou neocenitelné. Ušetřil mi nejen peníze, ale také hlavně můj čas. Kdykoliv něco potřebuji, pan Novák zpracuje mé požadavky a společně najdeme optimální řešení problému. Jsem velmi spokojen a nemám v plánu svého poradce měnit.

Mgr. Libor Zapletal

Adam.jpg

Protože dělám manuální práci, potřeboval jsem úrazové pojištění. Na základě skvělých doporučení p. Tomáše Nováka jsem se stal klientem Allianz pojišťovny od roku 2012.  Pan Novák mi pečlivě vše vysvětlil a tak jsem se tehdy rozhodl smlouvu s Allianz uzavřít. Plnění jsem využil jednou a vše probíhalo jak pan Novák říkal před uzavření smlouvy. Kdykoliv mám jakýkoliv problém, vždy mi vše vysvětlí a poradí. Jednání s p. Novákem je vždy na špičkové profesionální úrovni a tak jsem moc spokojen.

Adam Kovář

Golman.jpg

Pana Nováka jako finančního poradce mohu jen doporučit. Seznámil mě s výhodami a důležitosti úrazového pojištění, které jsem u něj uzavřel. Bohužel už došlo i na plnění, které, ale bylo k mému překvapení ze strany pojišťovny velice vstřícné a především velmi rychlé. Pomohl mi i se sjednáním povinného ručeni. Pan Novák dovede odborně poradit a řekne Vám svůj názor, klady i zápory, ale co je pro mě podstatné, předloží Vám informace, ale už nechá na vašem zváženi zda-li si nějaký produkt u něj sjednáte, bez jakéhokoli vnucováni a přemlouvaní.

Martin Pavel, DiS.

pepa.jpg

Spolupráce s Tomášem Novákem byla a je vždy bezproblémová. Když mám nějaký problém nebo dotaz, tak se stačí pouze na něj obrátit a hned je ochoten pomoci či poradit. Mohu jedině doporučit!

Mgr. Josef Zapletal

Roman_Staněk.jpg

Toma znám již několik let a vím, že se finančnímu poradenství věnuje několik let, takže to hned byla moje první volba. Profesionalita na nejvyšší úrovni, maximální flexibilita, ochota, orientace na fin. trhu, jeho lidský přístup a vzdělanost. Hlavně si na nic nehraje, řekne narovinu co a jak. Rád poradí a naprosto vše vysvětlí s jednoduchostí a bez oklik. Přijede hned, když je nějaký problém a ihned ho řeší. Mohu jedině doporučit jeho profesionální jednaní a služby. Člověk na svém místě.

Roman Staněk

Karel_Hruška.jpg

Toma znám již několik let a vím, že se finančnímu poradenství věnuje několik let, takže to hned byla moje první volba. Profesionalita na nejvyšší úrovni, maximální flexibilita, ochota, orientace na fin. trhu, jeho lidský přístup a vzdělanost. Hlavně si na nic nehraje, řekne narovinu co a jak. Rád poradí a naprosto vše vysvětlí s jednoduchostí a bez oklik. Přijede hned, když je nějaký problém a ihned ho řeší. Mohu jedině doporučit jeho profesionální jednaní a služby. Člověk na svém místě

Karel Hruška

avatar 100

Služby Allianz pojišťovny využívám dlouhá léta, za tu dobu jsem se potkala s mnoha poradci a spolupracovníky a tak se domnívám, že mohu tak trochu hodnotit. Po přestěhování jsem hledala takříkajíc „svého“ poradce od Allianz. A našla! Na doporučení poradkyně z jiné pobočky jsem se seznámila s panem Tomášem Novákem. Tomáš je mladý, energický, ochotný, velmi vstřícný a vždy hledá nejlepší řešení. Řešili jsme spolu pojištění vozidel i pojištění odpovědnosti. Snaží se mi vždy vyjít vstříc, vyslechne konkrétní potřeby i představy a vzhledem ke svojí odborné erudici vždy doporučí nejvhodnější produkt. Jednoznačně doporučuji.

Ing. Jindřiška Brožová

Valchov

avatar 98

S panem Novákem jsem se seznámil náhodou, když jsem vstoupil do pobočky, abych si vyzvedl formulář pro oznámení úrazu. Pan Novák se mě hned ujal a srozumitelně vysvětlil jednoduchost jak pojistnou událost řešit. Lékařské zprávy jsem měl u sebe tak pro něho nebyl problém vše o kopírovat a poslat. Do třech dnů jsem měl peníze na účtu. Díky této skutečnosti jsem si přes pana Nováka zřídil u Allianz další produkty, kromě jiného jsem se vrátil také k povinnému ručení auta které jsem na rok zvolil u jiné pojišťovny kvůli ceně. Zkrátka dokáže dát produkty dohromady, tak aby klient odcházel spokojený. Můžu ho všem doporučit.

Radko Kadlec

Rájec-Jestřebí

avatar 98

S p. Novákem jsem se seznámil na pobočce v Boskovicích, kde jsem byl nucen pozměnit pojistnou smlouvu na pojištění nemovitosti. Překvapilo mě jeho příjemné vystupování a naprostá profesionalita a znalost svého oboru. Velice ochotně mi vše vysvětlil a na počkání vše sepsal a změnil. Mezi tím mi nabídl i jiné služby v oblasti pojištění . Během krátké doby jsem díky jeho příjemnému vystupování a velice příznivým cenám za pojištění, přešel se všemi pojistnými smlouvami, které jsem měl u jiných společností k němu. Nyní mám u p. Nováka a společnosti Allianz pojištěny oba domy, auta, motocykl i přívěsný vozík. Jeho vstřícnost je příkladná a seriózní. Nebyl problém se s ním domluvit i po telefonu, kdy mi smlouvu přinesl k podpisu do zaměstnání. Vřele ho doporučuji.

Josef Zvejška

Cetkovice

avatar 98

S Tomášem se znám několik roků a mohu jej vřele doporučit dalším lidem. Začal jsem sjednáním  autopojištění pak pojištěním majetku a životním pojištěním. Za tyhle 3 pojištění, jsem se stal V.I.P. klientem s řadou výhod, co Allianz pojišťovna nabízí. Tom se vším poradí a rád vám udělá pojištění přesně tak, aby vyhovovalo dle vašich požadavků

Jiří Opluštil

Voděrady

avatar 98

Jelikož jsem měl u Allianz důchodové pojištění a jsem s tímto produktem velice spokojen, tak po konzultaci s p.Tomášem Novákem jsem uzavřel i úrazové pojištění a dokonce jsem k Allianz převedl i kompletní pojištění automobilu. Chtěl bych poděkovat p. Tomáši Novákovi  za velmi vstřícné jednání a vyčerpávající vysvětlení pojistných produktů. Myslím si, že mně doporučil nejvhodnější pojištění

Libor Jelínek

Letovice

avatar 100

Toma znám už nějakou dobu a vím, že je to velice empaticky a energicky založený člověk. To se mi potvrdilo, když jsem potřebovala kvalitní životní pojištění za rozumnou cenu vzhledem k tomu, že jsem na mateřské dovolené. Vše mi dobře vysvětlil, a když došlo k plnění pojistné události tak jsem byla mile překvapena. Finančním poradcům jsem nikdy nedůvěřovala, ale teď vím, že se svěřit k někomu kdo tomu opravdu rozumí a koho ta práce baví je ta nejlepší volba. Můžu jedině doporučit.

Lucie Pešková

Jedovnice

avatar 98

S panem Novákem jsem se seznámil, díky uzavření pojistné smlouvy na nové vozidlo. Je příjemný, trpělivý, rád poradí a má velice profesionální přístup. Na pojištění mi udělal velice slušnou cenu a kdykoliv potřebuji poradit, rád mi pomůže i po telefonu. Na základě toho jsem na druhé auto sjednal pojištění přes něj a také svoji životní pojistku. Můžu ho všem vřele doporučit.

Zbyněk Koupý

Černá Hora

avatar 100

Po několika špatných zkušenostech s nejmenovanou firmou a stále měnící se mi finančními poradci mi byl na základě bydliště přidělen pan Tomáš Novák. Jeho ochota a vstřícnost mě v dnešní době velmi překvapila a po sepsání smlouvy na pojištění jsem věděla, že mohu tomuto člověku plně důvěřovat. Vše mi vysvětlil, byl trpělivý, milý a hlavně mě do ničeho netlačil hned. Měla jsem čas si vše promyslet a sama se rozhodnout. Je vidět, že se snaží klientům opravdu poradit to nejlepší a za tu nejvýhodnější nabídku. Mohu jen doporučit.

Lenka Šimková

Drválovice

avatar 98

Chtěl bych touto cestou krátce poděkovat za Váš profesionální přístup při včasném vyřízení mé záležitosti ohledně povinného ručení. Pracuji jako obchodní zástupce a s lidmi různého ražení se setkávám každý den. Musím konstatovat že aktivní a hlavně pozitivní přistup k práci a k životu obecně jako ve Vašem případě není zdaleka samozřejmostí.

Jaroslav Vídenský

Velké Bíteš

avatar 98

S pojišťovnou Allianz mám dobré zkušenosti z vyřízení havárie mého automobilu v zahraničí. Proto jsem se při koupi nového automobilu obrátil na blanenskou pobočku. Byl jsem velmi příjemně překvapen opravdu profesionálním přístupem pana Bc. Tomáše Nováka. Rychlost vyřízení a preciznost nabídky na mě udělaly velký dojem.

Prof.PhDr. Petr Chalupa, CSc.

Blansko

avatar 100

Pan Novák je můj dlouholetý klient. Jednou jsem ho poprosila, co pro mě může udělat, když budu v dlouhodobé pracovní neschopnosti například závažným onemocněním nebo se mi stane úraz a nebudu moc vykonávat svoji profesi. Navrhl mně řešení, se kterým jsem velice spokojena. Nejvíce se mi na něm líbí časová flexibilita, spolehlivost a odbornost.

Leona Novotná

Svitávka

avatar 98

Pana Nováka jsem poznal při sjednávání povinného ručení. Nabídnul mi to nejlepší řešení s různými připojištěními, které k povinnému ručení jdou připojistit. Kdykoliv mi zvednou cenu na povinném ručení, stačí zavolat panu Novákovi a on se mi snaží maximálně vyhovět a dělat vše proto, aby mi povinné ručení nezdražovalo a vždy se snažil ho snížit k mé spokojenosti. Mohu jedině doporučit.

Jaroslav Skoček

Voděrady

bottom of page