Reference

Ing. Jana Paráková Laborantka, Veterinární a farmaceutická univerzita Brno

Když jsem chtěla změnit úrazové pojištění, tak jsem se obrátila na svého dlouholetého kamaráda Toma, ochotně mi vše vysvětlil a udělal návrh, který jsem si mohla doma v klidu promyslet. Působil velice profesionálně a dal mi i několik osobních příkladů, kdy se mu samotnému úrazové pojištění vyplatilo. Já sama jsem už úrazové pojištění využila, Tomáš mi pomohl s vyplněním žádosti pro pojišťovnu a ta mi obratem vyplatila danou částku. Za celou dobu pojištění jsem se nesetkala s nějakou nepříjemností nebo nedorozuměním.

Dříve jsem měl pojištěné auto u ČP a následně Generali. Před třemi roky jsem nově koupené auto pojistil u pojišťovny Allianz. Teď jsem kontaktoval pana Nováka z důvodu přepočtu havarijního pojištění na svém autě Suzuki SX4, z důvodu snížení ceny vozidla. Pan Novák se mi snažil nabídnout pojistku se všemi slevami, na které mám nárok. Jednání bylo velice příjemné a v poměru rozsahu pojištění a ceny jsem velmi spokojen.

Josef Gross                   
Vilémovice

Pracoval jsem jako finanční poradce, ale tahle práce mě nenaplňovala. Poté jsem začal dělat energetického poradce a uvědomil jsem si, že potřebuji pokrýt rizika, kdyby se stala nečekaná událost. Spojil jsem se s panem Novákem, který mi udělal férovou nabídku, kterou jsem konzultoval s bývalými kolegy. Nabídka byla nejlepší, co se jedná poměru cena/výkon, a proto dnes u pana Nováka mám pojištěná dvě auta, životní pojištění a majetek. Také jsem mu doporučil už spoustu dalších klientů, kteří jsou s jeho službami také spokojeni.

Jaromír Maňoušek Jednatel,
Šetři za tři
Roman Staněk Student

Toma znám jednak moc dobře v osobním životě tak také v tom pracovním. Vždy když něco potřebuji, snaží se mi co nejvíce vyhovět a vše vždy jasně a dopodrobna vysvětlí. Mám u Toma sjednané povinné ručení na Golfa, kterého používám celkem často, a jelikož jsem student, pomohl mi vybrat to finančně nejmíň náročné. Jelikož jezdím často do zahraničí, potřebuji cestovní pojištění, které řeším zpravidla na poslední chvíli, ale Tom je velice flexibilní a vždy mi vyhoví.

Pana Nováka jako finančního poradce mohu jen doporučit. Seznámil mě s výhodami a důležitosti úrazového pojištění, které jsem u něj uzavřel. Bohužel už došlo i na plnění, které, ale bylo k mému překvapení ze strany pojišťovny velice vstřícné a především velmi rychlé. Pomohl mi i se sjednáním povinného ručeni. Pan Novák dovede odborně poradit a řekne Vám svůj názor, klady i zápory, ale co je pro mě podstatné, předloží Vám informace, ale už nechá na vašem zváženi zda-li si nějaký produkt u něj sjednáte, bez jakéhokoli vnucováni a přemlouvaní.

Martin Pavel, DiS. Obchodní zástupe, Trido Blansko
Mgr. Libor Zapletal Programátor, OSVČ

Služby pana Nováka jsou neocenitelné. Ušetřil mi nejen peníze, ale také hlavně můj čas. Kdykoliv něco potřebuji, pan Novák zpracuje mé požadavky a společně najdeme optimální řešení problému. Jsem velmi spokojen a nemám v plánu svého poradce měnit.

Využívám služeb p. Nováka již několik let. Jelikož se známe už ze školních let potkal jsem v Tomovi člověka i profesionála, jenž má vždy komplexní přehled o aktuálních finančních produktech a bohaté informace o finančních trzích. Rád se na něj obracím s prosbou o informace vždy, když potřebuji a vždycky mi vyjde vstříc. Při našich jednáních vždy vládne pohodová atmosféra, kde se vždy domluvíme na rozumném řešení.

Petr David, DiS. Obchodní referent, Pentaco Boskovice
Mgr. Josef Zapletal Programátor, OSVČ

Spolupráce s Tomášem Novákem byla a je vždy bezproblémová. Když mám nějaký problém nebo dotaz, tak se stačí pouze na něj obrátit a hned je ochoten pomoci či poradit. Mohu jedině doporučit!

Toma znám již několik let a vím, že se finančnímu poradenství věnuje několik let, takže to hned byla moje první volba. Profesionalita na nejvyšší úrovni, maximální flexibilita, ochota, orientace na fin. trhu, jeho lidský přístup a vzdělanost. Hlavně si na nic nehraje, řekne narovinu co a jak. Rád poradí a naprosto vše vysvětlí s jednoduchostí a bez oklik. Přijede hned, když je nějaký problém a ihned ho řeší. Mohu jedině doporučit jeho profesionální jednaní a služby. Člověk na svém místě..

Karel Hruška Obsluha výrobního stroje, Ikafol Blansko
Adam Kovář Dělník,
KTS Montáže Letovice

Protože dělám manuální práci, potřeboval jsem úrazové pojištění. Na základě skvělých doporučení p. Tomáše Nováka jsem se stal klientem Allianz pojišťovny od roku 2012.  Pan Novák mi pečlivě vše vysvětlil a tak jsem se tehdy rozhodl smlouvu s Allianz uzavřít. Plnění jsem využil jednou a vše probíhalo jak pan Novák říkal před uzavření smlouvy. Kdykoliv mám jakýkoliv problém, vždy mi vše vysvětlí a poradí. Jednání s p. Novákem je vždy na špičkové profesionální úrovni a tak jsem moc spokojen.

Ing. Jindřiška Brožová Starostka, obce Valchov

Služby Allianz pojišťovny využívám dlouhá léta, za tu dobu jsem se potkala s mnoha poradci a spolupracovníky a tak se domnívám, že mohu tak trochu hodnotit. Po přestěhování jsem hledala takříkajíc „svého“ poradce od Allianz. A našla! Na doporučení poradkyně z jiné pobočky jsem se seznámila s panem Tomášem Novákem. Tomáš je mladý, energický, ochotný, velmi vstřícný a vždy hledá nejlepší řešení. Řešili jsme spolu pojištění vozidel i pojištění odpovědnosti. Snaží se mi vždy vyjít vstříc, vyslechne konkrétní potřeby i představy a vzhledem ke svojí odborné erudici vždy doporučí nejvhodnější produkt. Jednoznačně doporučuji.

Radko Kadlec Strojní mechanik

​S panem Novákem jsem se seznámil náhodou, když jsem vstoupil do pobočky, abych si vyzvedl formulář pro oznámení úrazu. Pan Novák se mě hned ujal a srozumitelně vysvětlil jednoduchost jak pojistnou událost řešit. Lékařské zprávy jsem měl u sebe tak pro něho nebyl problém vše o kopírovat a poslat. Do třech dnů jsem měl peníze na účtu. Díky této skutečnosti jsem si přes pana Nováka zřídil u Allianz další produkty, kromě jiného jsem se vrátil také k povinnému ručení auta které jsem na rok zvolil u jiné pojišťovny kvůli ceně. Zkrátka dokáže dát produkty dohromady, tak aby klient odcházel spokojený. Můžu ho všem doporučit.

Josef Zvejška údržbář, Tesco Boskovice

S p. Novákem jsem se seznámil na pobočce v Boskovicích, kde jsem byl nucen pozměnit pojistnou smlouvu na pojištění nemovitosti. Překvapilo mě jeho příjemné vystupování a naprostá profesionalita a znalost svého oboru. Velice ochotně mi vše vysvětlil a na počkání vše sepsal a změnil. Mezi tím mi nabídl i jiné služby v oblasti pojištění . Během krátké doby jsem díky jeho příjemnému vystupování a velice příznivým cenám za pojištění, přešel se všemi pojistnými smlouvami, které jsem měl u jiných společností k němu. Nyní mám u
p. Nováka a společnosti Allianz pojištěny oba domy, auta, motocykl i přívěsný vozík. Jeho vstřícnost je příkladná a seriózní. Nebyl problém se s ním domluvit i po telefonu, kdy mi smlouvu přinesl k podpisu do zaměstnání. Vřele ho doporučuji.

Jiří Opluštil seřizovač,
Minerva, Boskovice

S Tomášem se znám několik roků a mohu jej vřele doporučit dalším lidem. Začal jsem sjednáním  autopojištění pak pojištěním majetku a životním pojištěním. Za tyhle 3 pojištění, jsem se stal V.I.P. klientem s řadou výhod, co Allianz pojišťovna nabízí. Tom se vším poradí a rád vám udělá pojištění přesně tak, aby vyhovovalo dle vašich požadavků

Libor Jelínek Pracující důchodce

Jelikož jsem měl u Allianz důchodové pojištění a jsem s tímto produktem velice spokojen, tak po konzultaci s p.Tomášem Novákem jsem uzavřel i úrazové pojištění a dokonce jsem k Allianz převedl i kompletní pojištění automobilu. Chtěl bych poděkovat p. Tomáši Novákovi  za velmi vstřícné jednání a vyčerpávající vysvětlení pojistných produktů. Myslím si, že mně doporučil nejvhodnější pojištění.

Radomír Elísek Seřizovač CNC strojů, Kunštát 

Co se týká pojišťováků a různých finančních poradců, kteří chtějí co nejrychleji vydělat a dále se o člověka nestarat musím potvrdit, že Tomáš Novák patří mezi světlé vyjímky. Uzavřel jsem přes něho u pojišťovny Allianz povinné ručení a havarijní pojištění, dále pak pojištění majetku. Vím, že cena pojistky není vždy to nejdůležitější, ale zde musím říct, že nikdo mi lepší cenu a podmínky pojištění nenabídl. Tomášovi důvěřuji a jsem rád, že se na něj mohu spolehnout.

Lucie Pešková Mateřská dovolená

Toma znám už nějakou dobu a vím, že je to velice empaticky a energicky založený člověk. To se mi potvrdilo, když jsem potřebovala kvalitní životní pojištění za rozumnou cenu vzhledem k tomu, že jsem na mateřské dovolené. Vše mi dobře vysvětlil, a když došlo k plnění pojistné události tak jsem byla mile překvapena. Finančním poradcům jsem nikdy nedůvěřovala, ale teď vím, že se svěřit k někomu kdo tomu opravdu rozumí a koho ta práce baví je ta nejlepší volba. Můžu jedině doporučit.

Ludvík Randula Kameník,
Černá Hora

Tomáše Nováka znám z fotbalu a vím, že pracuje v Allianz pojišťovně. Když jsem si přečetl článek, který měl uveřejněn ve Svitávckých listech na téma životní pojištění, tak jsem se s ním sešel a pobavil se o tom. Dohodli jsme se na úrazové pojištění pro mě a mého syna. Já už jsem čerpal plnění, když jsem se pořezal o sklo a byl jsem mile překvapen jak rychle jsem měl plnění. Dokonce úraz nahlásil z mého domova, tak jsem nemusel navštívit pobočku. Jsem velice spokojen a mohu jedině doporučit

Milan Melousek Podnikatel ve stavebnictví

Potřeboval jsem urgentně řešit pojištění pro podnikatele. Na doporučení mojí partnerky jsem se obrátil na pana Tomáše Nováka. Byl jsem absolutně spokojen. Pomohla mi hlavně jeho rychlost a správné nastavení podmínek pojistky, kterou jsem dokládal do nabídky k výběrovému řízení. Pana Nováka, jako finančního poradce, mohu jedině doporučit. Mimochodem, to výběrové řízení jsem vyhrál.

Zbyněk Koupý Majitel Italcars, Černá Hora

S panem Novákem jsem se seznámil, díky uzavření pojistné smlouvy na nové vozidlo. Je příjemný, trpělivý, rád poradí a má velice profesionální přístup. Na pojištění mi udělal velice slušnou cenu a kdykoliv potřebuji poradit, rád mi pomůže i po telefonu. Na základě toho jsem na druhé auto sjednal pojištění přes něj a také svoji životní pojistku. Můžu ho všem vřele doporučit.

Radka Boháčová Zdravotní sestra, Letovice

Pana Nováka znám už dlouho, je to pozitivní, vstřícný a ochotný mladý muž, který je vám k dispozici vždy, když ho potřebujete. Umí skvěle poradit a najde vždycky to pravé řešení přímo pro vás, ať už se jedná o pojištění domu, povinné ručení apod. Můžu ho jedině doporučit.

Lenka Csevárová, DiS. Učitelka tance OSVČ

Po několika špatných zkušenostech s nejmenovanou firmou a stále měnící se mi finančními poradci mi byl na základě bydliště přidělen pan Tomáš Novák. Jeho ochota a vstřícnost mě v dnešní době velmi překvapila a po sepsání smlouvy na pojištění jsem věděla, že mohu tomuto člověku plně důvěřovat. Vše mi vysvětlil, byl trpělivý, milý a hlavně mě do ničeho netlačil hned. Měla jsem čas si vše promyslet a sama se rozhodnout. Je vidět, že se snaží klientům opravdu poradit to nejlepší a za tu nejvýhodnější nabídku. Mohu jen doporučit.

Radovan Holas Skladník, Cafe Water Service Brno

Nedávno jsem chtěl sjednat úrazové pojištění pro své syny dostal jsem kontakt na Tomáše Nováka, ten velice rychle a ochotně reagoval a druhý den jsme měli schůzku, kde mi všechno perfektně a srozumitelně vysvětlil, ještě ten samí den smlouvu účelně nastavil vše mi ještě jednou vysvětlil, takže Tomáše můžu jen a jen doporučit.

Leona Charvátová Kadeřnice,
OSVČ

Pan Novák je můj dlouholetý klient. Jednou jsem ho poprosila, co pro mě může udělat, když budu v dlouhodobé pracovní neschopnosti například závažným onemocněním nebo se mi stane úraz a nebudu moc vykonávat svoji profesi. Navrhl mně řešení, se kterým jsem velice spokojena. Nejvíce se mi na něm líbí časová flexibilita, spolehlivost a odbornost.

Prof.PhDr.
Petr Chalupa, CSc.
Blansko

S pojišťovnou Allianz mám dobré zkušenosti z vyřízení havárie mého automobilu v zahraničí. Proto jsem se při koupi nového automobilu obrátil na blanenskou pobočku. Byl jsem velmi příjemně překvapen opravdu profesionálním přístupem pana Bc. Tomáše Nováka. Rychlost vyřízení a preciznost nabídky na mě udělaly velký dojem.

Jaroslav Skoček Elektromechanik, Baumüller Brno

Pana Nováka jsem poznal při sjednávání povinného ručení. Nabídnul mi to nejlepší řešení s různými připojištěními, které k povinnému ručení jdou připojistit. Kdykoliv mi zvednou cenu na povinném ručení, stačí zavolat panu Novákovi a on se mi snaží maximálně vyhovět a dělat vše proto, aby mi povinné ručení nezdražovalo a vždy se snažil ho snížit k mé spokojenosti. Mohu jedině doporučit.

Ivana Majerová Pečovatelka v soc. službách

Potřebovala jsem pojistit auto, vozík za auto aj., na doporučení kamaráda jsem vyhledala p. Tomáše Nováka. Již při prvním setkání jsem byla překvapena jak milý, pozitivní a schopný je to člověk. Nejen, že mi byl poskytnut produkt, který plně odpovídá tomu co jsem chtěla, ale navíc mi byly doporučeny další produkty, které zcela jistě využiji. Žádné vnucování, ale rada, doporučení a informace o různých produktech, které by mě mohly zajímat. To je to co činí
p. T. Nováka úspěšným a vyhledávaným.

Radek Novotný Řidič autobusu, Franfurkt

Pana Nováka jsem poznal na pobočce Allianz, kde jsem přišel řešit penzijní připojištění. Ochotně mě vyslechl, poradil a vzápětí navrhnul řešení. Je to ochotný mladý muž, na kterého je spolehnutí. Rád se na něho i nadále obracím.

Jaroslav Videnský Obchodní zástupce,
Velká Bíteš

Chtěl bych touto cestou krátce poděkovat za Váš profesionální přístup při včasném vyřízení mé záležitosti ohledně povinného ručení. Pracuji jako obchodní zástupce a s lidmi různého ražení se setkávám každý den. Musím konstatovat že aktivní a hlavně pozitivní přistup k práci a k životu obecně jako ve Vašem případě není zdaleka samozřejmostí.

Zdeněk Dvořák Dělník,Svitávka

Tomáš Novák mě kontaktoval kvůli povinnému ručení na auto. Byl jsem u ČPP. Sjednal jsem si s ním schůzku a během týdne se Tomáš ochotně stavil ke mě domů a vše mně a přítelkyni vysvětlil. Šli jsme cenově dolů, ale máme u Allianz i něco navíc co ČPP rozhodně v základu nenabízela. Tomáše Nováka znám již delší dobu a můžu jedině vřele a mile doporučit ať přátelům nebo ostatním.

I vy jste byli s mým přístupem a službami spokojeni?
Rádi byste mi napsali také referenci? Stačí poslat na email a já ji přidám na svůj web.
Máte zájem o nezávaznou schůzku?
Kontaktujte mě na tomas.novak@iallianz.cz nebo 728 323 138.